Kulturoznawcy.pl

Siła pasji

Portal Kulturoznawcy.pl służy propagowaniu twórczości młodych ludzi. Prezentowane tutaj osoby odnoszą swoje sukcesy. Mniejsze lub większe – każdy jednak może okazać się kamieniem milowym w drodze do życiowego sukcesu.

Jednym z artystów promowanych na Kulturoznawcy.pl jest Wojtek Grzesiak– fotograf. W kwietniu udało mu się zrealizować jedno z jego największych marzeń, czyli udanie się do zamkniętej strefy w Czarnobylu (fotorelacja).

Ponadto rozwinął swoje umiejętności w reportażu sportowym. W tym sezonie pracował na zlecenie Automobilklubu Wielkopolskiego na niemal wszystkich eliminacjach Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski oraz Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski (fotorelacja).

Doczekał się już także swoich publikacji prasowych. Pierwsza ukazała się w magazynie „Speed” (czerwiec-lipiec 2008). Na dwie strony trafiło zdjęcie z Hubertem „Rzeźnikiem” Tomaszewskim w akcji. Oprócz tego w „Wiadomościach Świdnickich” w numerze z 1 grudnia 2008 roku znalazło się zdjęcie Piotra Betleja w artykule promującym Team Prosite.

Doświadczenie wielu osób wskazuje na to, że warto inwestować w swoją pasję. Jest to nie tylko cel sam w sobie, lecz może okazać się cennym atutem w twardej grze o najlepsze miejsca na rynku pracy.

Dariusz Grochocki

Najnowsze wpisy

Excel Tutoriale

Terminy naszych szkoleń ›

Wyszukiwarka

Nie ma tutaj jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *